• Zaproszenie do Świetlicy

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” zaprasza dzieci ze Szkoły Podstawowej na zajęcia świetlicowe, które są kontynuacją  projektu  ,,DZIAŁAM- POSZUKUJĘ - ODKRYWAM”, w ramach programu "Świetlica – moje miejsce"

• Rekolekcje w Ustrzykach Górnych

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” było współorganizatorem wyjazdu młodzieży gimnazjalnej na REKOLEKCJE do Ustrzyk Górnych.

• Ferie 2015

Kolejny już raz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Wietrzno ,,WIATR” zorganizowało w dniach od  03.02.2015r. do  13.02.2015r. ferie ,  na które zaprosiło dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz  Gimnazjum w Wietrznie. Ferie były organizowane w ramach programu ,,Świetlica- moje miejsce” . Jak zawsze program ferii był  bardzo atrakcyjny.